Now Reading
Fetal Kalp Atış Ölçüm Monitörü

Fetal Kalp Atış Ölçüm Monitörü

Akıllı Fetüs Kalp Atış Hızı Monitörü
Bebek Alışveriş Danışmanı Gizem Kösoğlu Yılmaz
Bebek Alışveriş Danışmanı Gizem Kösoğlu Yılmaz

Fetal Kalp Atış Ölçüm Monitörü Nedir?

Anne adayları müjdeee 🙂

Bebek Alışveriş Danışmanı Gizem Kösoğlu Yılmaz sizler için fetal kalp atış monitörü HeraBeat hakkında bir yazı kaleme aldı.

Keyifle okumanız ve faydalanmanız dileğiyle.

Fetal Kalp Atış Ölçümü İçin Monitör HeraBEAT.

Hamilelik sürecini keyifli, huzurlu ve sağlıklı geçirmeleri için kullanılabilecek tüm ürünlerin anne ve baba adayının baş ucunda ve hayatının merkezinde olmasından yanayım.

Birkaç ay önce bir ürün keşfettim.

Fetal Kalp Atış Ölçümü İçin Monitör HeraBEAT.

Anne adayı evinden çıkmadan ya da seyahat halinde ve iş yerinde rahatlıkla bebeğinin fetal kalp atış hızına ulaşıp, raporunu da aplikasyon ile çıkarıp kaydedip kendisini takip eden uzmanına atabiliyor.

Bu sayede riskli gebeliği olan anne adayı kaygısız bir süreç geçiriyor ya da risk oluşmaya başladığında çok hızlı bir şekilde önlem alabiliyor.

Ya da çoğu gebelikte sıklıkla yaşanan hareket etmeme dönemlerinde gerçekten her şeyin yolunda olup olmadığını da görmüş oluyorlar.

Bu gerçekten bebek bekleyen aileler için önemli bir detay. Çünkü risk hissettiklerinde kaygılanmaya başlıyorlar ve kaybetme korkusu sarıyor. Bu da anne karnındaki bebeğe yansıyor ve doğum sonrasında bile o birkaç saatin geliştirdikleri ile karşı karşıya kalınıyor.

Diğer taraftan bakarsak da ;

Covid sürecinde yoğun olan hastalarını üst üste kabul etmemek adına kadın doğum uzmanları uzaktan takip şansını elde etmiş oluyor. Aplikasyon sayesinde gebelerin ölçümlerini arşivleyebiliyor.

Kesinlikle son dönemlerde olmazsa olmaz diyeceğim ürünlerden HeraBEAT.

Akıllı Fetüs Kalp Atış Hızı Monitörü

Fetal Kalp Atış Ölçüm Monitörü HeraBEAT Nasıl Kullanılır?

Telefonunuza aplikasyonunu yüklüyorsunuz. Gebelik ile ilgili bilgilerinizi girdikten sonra cihazı hafifçe sallıyorsunuz. Ardından cihaz aktif hale geliyor ve kendi ultrason jeli ile karnınıza yerleştiriyorsunuz. O anki pozisyona göre uzak noktada iseniz HeraBEAT sizin ne yöne doğru gitmeniz gerektiğini söylüyor.

Ardından kalp atışı algılandığında başlayabiliyor sesi dinleyip bitirdikten sonra hem sesi hem de raporu görüntüleyip kaydedebiliyorsunuz.

Kaydedilen raporu da ister sevdiklerinize isterseniz de doktorunuza gönderebiliyorsunuz.

Bu kadar minik ve hayat kurtaran bir ürün olunca da önermeden duramıyorum haliyle…

Okurların soruları olur ise bizlere ulaşabilirler elbette.

@gizemkosogluyilmaz @herabeat_tr

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Kadın Gezegeni ⎪ Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz.