Now Reading
Düğünlerin Dijital Yardımcısı: bolomio ile Sürdürülebilir Yaşamı Destekle

Düğünlerin Dijital Yardımcısı: bolomio ile Sürdürülebilir Yaşamı Destekle

bolomio

bolomio ile hem Eğlen hem de  Sürdürülebilir Yaşamı Destekle

bolomio, kurumsal hayata devam eden üç kadın girişimci tarafından kurulan, düğünlerde yaşanan olumsuz ve zorlu deneyimleri dijitalleştirerek kolaylaştıran bir uygulama. Aynı zamanda sürdürülebilir yaşamı da destekleyen bir proje. Hem fiziksel davetiye yerine dijital davetiye kullanılıyor hem de evlenecek olan çiftlere ihtiyacı olmayan hediyelerin alınması engelleniyor.

Aplikasyon düğün hazırlığı sırasında yapılacaklar listesinin çok hızlı bir şekilde tamamlanmasına da olanak sağlıyor.

Düğünlerde saatlerce süren takı merasimini bir dakikaya indirerek masa masa dolaşma derdine son veren uygulama, geriye kalan tüm vakitlerde bol bol dans etmeye imkan sağlıyor.

bolomio üzerinden gönderilen davetiyelerle lcv stresi de bitiyor. bolomio, düğüne kimlerin katılacağı, kimin hangi masada oturacağı, kimin ne kadar taktığı sorularının cevabını da veriyor. Hem gelin ve damadın düğün sürecini kolaylaştırmayı hedefleyen hem de sevdiklerinin yanında olamayan ama onlara iyi dileklerini ve hediyelerini iletmek isteyen davetliler için altınlarını kolayca gönderme imkanı sağlıyor.

Ücretsiz kayıt olmak yeterli

Evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından bolomio’ya web sayfası üzerinden, ücretsiz bir şekilde kayıt olduktan sonra, düğünün; mekanı, saati, davetiye mesajları gibi detaylar ekleniyor.

İster web sayfası üzerinden ister mobil uygulama üzerinden rehberdeki davetliler sisteme eklenip davetiye Whatsapp, SMS, Facebook gibi tüm kanallarda paylaşılabiliyor. Dolayısıyla basılı bir malzeme söz konusu olmadığı için sürdürülebilir yaşamı da desteklemiş oluyoruz.

Davetlilerin ise yapması gereken tek şey linke tıklayarak katılım durumunu belirtmeleri. Böylelikle davete kimlerin katılıp katılamayacağını görerek ekstra bir telefon trafiği yaşamaktan da kurtuluyor.

Düğünlerin dijital yardımcısı bolomio.

Hediyeler ihtiyaca uygun ve dijital
Uygulamanın en güzel amaçlarından biri de “ıban” numarasının istenmesi sıkıntısını da ortadan kaldırıyor olması. Kredi kartı ile ‘Dilek Listesinde’ bulunan kategorilere bolomio üzerinden hediye gönderimi yapılabilir hatta etkinlik duvarında hediyelerin paylaşımı da görülebilir.

Tüm fotoğraflar albümde
Düğün sırasında ya da hazırlık sürecindeki tüm fotoğraflara da yine etkinlik sayfasından ulaşılabilir. Her davetli de çektiği fotoğrafları etkinlik sayfası üzerinden paylaşabilir. Üstelik hiçbir zaman silinmediği için de dijital albümümdeki fotoğraflara istenildiği zaman erişilebilir.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Kadın Gezegeni ⎪ Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz.